bransoletki

Jakie bransoletki nosić do letnich stylizacji?

Co to jest styl Boho?

Lato króluje na dobre. Pogoda dopisuje – słońce mocno przygrzewa, temperatury przekraczają 30 stopni. Taka letnia aura sprzyja noszeniu zwiewnych sukienek, topów i szortów. Oczywiście nie może zabraknąć biżuterii, która idealnie dopełni każdą stylizację. A jakie bransoletki nosić do letnich stylizacji?

Bransoletki owijane w stylu Boho
Bransoletki owijane w stylu Boho

Po pierwsze styl Boho to powiew lekkości i zmysłowości kojarzony z wakacyjnym luzem i wygodą. Czerpie inspiracje z mody hipisowskiej, ale nie brak w nim także cygańskich i etnicznych symboli. Ponadto pozwala nam łączyć różne elementy takie jak koronki i frędzle, elegancki zamsz i dżins z haftami, pióra, kwieciste wianki, ręcznie plecione bransoletki – w boho wszystko jest możliwe.

Podsumowując, jaki jest styl Boho? Szalony i zakręcony, pełen powabu i zmysłowości. To styl pełen niewymuszonego luzu i gracji, który skradł serca kobiet na całym świecie. A Ty też masz w swojej szafie ubrania w tym stylu?

Bransoletki owijane w stylu Boho
Bransoletki owijane w stylu Boho
Biżuteria w stylu Boho

Jaka jest biżuteria w stylu Boho? Po pierwsze jest błyszcząca, kolorowa i szalona. Wydaje się być pełna powabu. Chwosty, piórka, frędzle i rzemienie tylko dodają jej zmysłowości. Podsumowując, jest idealna dla kobiet, które pragną wyrwać się z codziennej rutyny, poczuć wiatr we włosach i zapoczątkować wielką przemianę.

Bransoletki owijane w stylu Boho
Bransoletki owijane w stylu Boho

Jakie bransoletki nosić?

Moda na bransoletki owijane nie przemija. Są proste, ale efektowne – idealne do stylizacji w stylu Boho. Świetnie się komponują ze zwiewnymi sukienkami, ale pasują także do szortów, jeansów i topów. Miks koralików z rzemieniem stwarza wiele możliwości.

Jeżeli podobają Ci się bransoletki tego typu, to można je nabyć bezpośrednio u mnie https://www.noiree.pl/kontakt/ .

Można też nabyć je w galerii o tutaj https://www.kuferart.pl/galeria,noiree,37610.html

 Bransoletki owijane w stylu Boho
Bransoletki owijane w stylu Boho

Bransoletki na zdjęciach wykonane zostały z koralików Tile i bugle. Podobają Ci się, ale szukasz innego koloru? Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innej wersji kolorystycznej. Szczegóły w korespondencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.