bransoletki,  kolczyki,  naszyjniki,  wisiory

Biżuteria modowa – inspirujący dodatek

Czym jest biżuteria modowa?

Jest to kompozycja designu, inspiracji ze świata mody i precyzyjnego wykonania. Jest zupełnym przeciwieństwem klasycznej biżuterii wykonanej ze srebra czy złota. Nie jest to rodzaj błyskotek, które trzymamy w sejfie z przeznaczeniem na specjalne okazje. Ten rodzaj biżuterii nie pozwala się zamykać w szafie. Wręcz przeciwnie, biżuteria modowa zdobi nasze codzienne stylizacje. Jest piękna, modna i praktyczna. A z drugiej strony jest unikalna i ponadczasowa.

Biżuteria modowa
Biżuteria modowa
Biżuteria modowa – biżuteria artystyczna

Jest to ekskluzywna i oryginalna biżuteria artystyczna. Jest tworzona z dbałością o najmniejszy detal i wyróżnia się unikalnością. Coco Chanel zwykła mawiać, że „luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem”. I taka właśnie jest biżuteria modowa. Luksusowa, wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, z wysokiej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu pięknych minerałów i kryształów Swarovski, można otrzymać ekskluzywne ozdoby, idealne do wieczorowej kreacji czy eleganckiej sukienki. Podsumowując, biżuteria artystyczna doskonale sprawdza się więc nie tylko na co dzień, lecz zjawiskowo prezentuje się także jako biżuteria wieczorowa.

Biżuteria modowa
Biżuteria modowa
Biżuteria modowa mówi, że jesteś wyjątkowa

Modne kolory, połączenia materiałów i kształty to rozwiązanie dla osób nowoczesnych, niezależnych i niebojących się pokazać, kim tak naprawdę są. Jeżeli lubisz wyróżniać się z tłumu i kuszą Cię nieoczywiste rozwiązania to biżuteria modowa jest stworzona dla Ciebie.

Biżuteria modowa
Biżuteria modowa
Biżuteria modowa jest niezbędnym elementem dopełniającym każdą stylizację. 

Pozwala na zabawę modą, ale także wykreowanie własnego,
unikatowego stylu. Nawet najskromniejszy strój zamienia się w wyrafinowaną kreację z odpowiednio dobraną biżuterią.

Biżuteria modowa
Biżuteria modowa
Biżuteria modowa – biżuteria Noiree

Biżuteria Noiree to alternatywa dla masowej produkcji dostępnej w sklepach sieciowych. Wykonana z materiałów wysokiej jakości: minerałów, kryształów Swarovski, szklanych koralików oraz elementów ze stali szlachetnej. Zgodna z najnowszymi trendami, a równocześnie nosząca indywidualny rys. Wiele produktów wykonanych jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Rzadziej są to krótkie kolekcje.

Biżuterię Noiree można dostać w Pakamerze oraz w Artyferii

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się ze mną

Biżuteria modowa
Biżuteria modowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.